/Про фонд
Про фонд2017-04-28T16:45:57+00:00

 

В березні цього року в Святошинському районі столиці розпочав роботу Благодійний фонд відомого київського адвокату та громадського діяча Валерія Сировацького. Основна мета роботи фонду – допомога найбільш соціально незахищеним верствам населення – дітям, людям похилого віку, багатодітним родинам, людям з особливими потребами.

Окрім реалізації соціальних програм команда Благодійного фонду Валерія Сировацького займається розробкою та втіленням проектів пов’язаних з вирішенням гострих проблем якості життя мешканців сучасного міста. Так, в Святошинському районі Києва найближчим часом буде реалізовано пілотний проект перевірки якості питної води в міських бюветах. З результатами проекту можна буде ознайомитись надіславши запит на електронну адресу фонду. Наразі, в Святошинському районі влітку стартує екологічна програма «Стоп батарейка», мета якої – безпечна утилізація батарейок, важлива для збереження та захисту навколишнього середовища.

Благодійний фонд Валерія Сировацького співпрацює зі спеціалістами IT-сектору для вирішення проблем, що з’являються в результаті глобалізації інформаційного простору – зростання випадків кібер-злочинності та шахрайства в мережі Інтернет. Так, командою фонду був розроблений комплекс сучасних програм для захисту дітей молодшого шкільного віку від шкідливого контенту в мережі Інтернет. Для завантаження програмного захисту на мобільний пристрій, планшет або комп’ютер дитини батькам необхідно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті фонду.

Команда Благодійного фонду Валерія Сировацького не залишається осторонь складних ситуацій та проблем тих, кому потрібна допомога. Звернутись до спеціалістів фонду можна надіславши запит за допомогою форми зворотнього зв’язку.