//З комп`ютером на “Ти”
З комп`ютером на “Ти” 2017-04-27T11:13:51+00:00

Project Description

У кожної людини тільки одне життя на землі. А комп’ютерна техніка має можливість перероджуватися. Але, як і люди, вона схильна застарівати. І навіть якщо комп’ютер здатний пропрацювати десяток-другий років, його запчастини не вічні і вимагають заміни. З кожним роком термін зносу все більше зменшується, і навіть у користувачів з найпростішими запитами виникають думки про утилізацію обладнання.

Не всі знають, що комп’ютерам, перед відходом, дано право на «добру справу». Можна об’єднати два або три комп’ютери, оновити їх і вийде цілком пристойна функціонуюча модель. Сировацькому Валерію Івановичу прийшла ідея, як можна, використовувати такі комп’ютери з користю для людей.

Благодійний фонд Валерія Сировацького розпочав освітній проект для ветеранів та людей похилого віку з базового користування комп’ютером. Навчальні курси орієнтовані на вирішення проблеми психологічного бар’єру у людей старшого покоління перед новими інформаційними технологіями, на формування у них навичок роботи на комп’ютері, в мережі Інтернет, в соціальних мережах і додатках. Завдяки навчальній програмі люди похилого віку зможуть вільно спілкуватися по електронній пошті зі своїми онуками, які виїхали в іншу країну. Або знайти в соціальних мережах своїх товаришів по службі і поринути у спогади. Або просто подивитися фільм онлайн.

Валерій Сировацький вважає, що відвідування цих курсів відкриє для кожного ветерана новий віртуальний світ з його великими можливостями.

Команда Благодійного фонду Валерія Сировацього звертається до киян з проханням підтримати ініціативу фонду та допомогти розширити кількість навчальних груп. Якщо у вас давно припадає пилом старий комп’ютер і ви не знаєте, що з ним робити – телефонуйте до Благодійного Фонду Валерія Сировацького! Ми приїдемо, заберемо його і дамо комп’ютеру нове життя, а ветеранам – нові можливості. Дякуємо за ваші відгуки та звернення.